דף הבית / קולנוע

הפקת סרטי תדמית

קולנוע

במאי: דויד בן ארי

תסריטאי : דויד בן ארי

ז'אנר: מותחן, 79 דקות

שני גברים השונים זה מזה מרחק שמיים וארץ חולקים מסע לילי מסוכן והרה גורל: עמי בן התשע-עשרה, רוצח ועד מדינה המוסתר על ידי היחידה להגנת עדים בישיבה חרדית עד למועד המשפט בו הוא אמור להעיד; ויצחק, בן החמישים ושתיים, ראש הישיבה החרדית. השניים יוצאים להצלת אהובת ליבם, מוריה בת השבע-עשרה, בתו של יצחק, אשר נחטפה על ידי העבריינים נגדם היה עמי אמור להעיד. במהלך המסע הלילי רווי התהפוכות יגלו יצחק ועמי שהם הרבה יותר דומים משחשבו ושהם יהיו מוכנים אף להקריב את חייהם האחד עבור השני.

CINEQUEST+LAURELS+OUR+VERSION+2+copy.jpg
הבחירה הרשמית פסטיבל חיפה.jpg
MIRAGE POSTER HEB 8-6-20 JPEG.jpg
זוכה פרס הצילום פסטיבל חיפה.jpg

במאי: דויד בן ארי

תסריטאי : דויד בן ארי

ז'אנר: דרמת פשע, 87 דקות

שבועיים לפני שחררו של אליו (אליהו בן ישראל) מהכלא הוא מגלה שאחיו הגדול, מאיר, נרצח במסגרת מלחמת הכנופיות של דרום תל אביב. כשאליו משתחרר הוא שם לעצמו מטרה לעשות שני דברים: הראשון הוא לקנות תפילת 'מפטיר' בבית הכנסת כדי לכבד את זכר אחיו המת והדבר השני הוא לנקום את מותו. אבל בעולם של אלימות, כוח ותככים שום דבר הוא לא כפי שהוא נראה במבט ראשון. אליו מוצא עצמו מסובך במלחמת פשע בין המאפיה הרוסית, משפחת הפשע הישראלית השולטת והשוטרים המושחתים שיעשו הכול כדי לסדר לעצמם נתח "מהעוגה".

מפטיר פוסטר.jpg

במאי: דויד בן ארי

תסריטאי : דויד בן ארי

ז'אנר: דרמת פעולה, 90 דקות

חייו של עודד, 36, קורסים עליו לאחר שבנו הקטן נהרג בתאונת דרכים בזמן שהוא נהג ברכב. הוא מתגרש מאישתו ועוזב את ביתו הקטנה, רותם. לאחר מכן כמגדל קלפים חייו קורסים, הוא עוזב קריירה מבטיחה בשירות הביטחון הישראלי ומתכנס בעצמו. מספר שנים לאחר מכן, כניסיון לשקם את חייו, הוא חוזר לגור בקיבוץ נעוריו בנגב. הכל משתנה כשאר יום אחד מופיעה על סף דלתו, גרושתו שמבקשת שישמור על ביתם, רותם בת האחת עשרה למשך שבועיים. רותם מצליחה לרפא במעט את נפשו המצולקת כאשר הנסיבות גוררות אותו לעולם האכזרי של הקרבות הלא חוקיים של משפחות הפשע הבדואים בדרום הארץ. עודד יהיה חייב לגייס את כל יכולותיו כדי לשמור על הדבר היחידי שנותר חשוב בעיניו. חייה של ביתו.

לודר תמונה לאתר פאזל.jpg

34 ימים של קיץ, בפיתוח

במאי: דויד בן ארי

תסריטאי : דויד בן ארי

ז'אנר: מלחמה, 100 דקות

"מלחמת 34 הימים", או כפי שאנו מכנים לה, "מלחמת לבנון השנייה" תפסה את כולם בהפתעה. כחלק ממערכת יחסי הציבור של צה"ל צוותו לצוותי יחידות מיוחדות כתבים זרים לכניסה לתוך לבנון כדי להמחיש את ההומניות של צה"ל בלחימה. דייויד, 34, הכתב הצבאי של רשת CNN בישראל לא חשב שהציוות שלו ללחימה עם צוות יונתן, צוות צלפים במילואים של חטיבת הצנחנים הולך לשנות כל דבר שחשב על ישראל ועל הלוחמים שעוזבים הכל ביום קריאה. ובמלחמה כמו במלחמה, משימה פשוטה מסתבכת, ואז כולם רוצים פשוט לחזור הביתה ובדרך לומדים דבר או שניים על אחרים ובעיקר על עצמם.

* מבוסס על סיפורים אמיתיים מהלחימה בדרום לבנון, קיץ 2006. 

בפיתוח תמונה.jpg

נועז, בפיתוח

במאי: דויד בן ארי

תסריטאי : דויד בן ארי

ז'אנר: דרמה, 90 דקות

אליו, 39 משתחרר מהכלא לאחר שישב במשך 9 שנים על השוד הגדול ביותר שבוצע בישראל מעולם. "שוד הברינקס הגדול". אליו, שדד 5 מיליון שקלים לאחר שזייף תעודת זהות והתקבל כנהג בחברת הברינקס וביומו הראשון בעבודה נעלם עם המשאית והכסף. הכסף לא נמצא מעולם ואליו חוזר וטוען שהוא נבהל, עזב את המשאית עם הכסף וברח. כמובן שאף אחד לא מאמין לו וכעת עם שחרורו כולם עטים עליו כמוצאי שלל רב.

* מבוסס על הסיפור האמיתי של אילן קופרמן סגל, 'שודד הברינקס'

בפיתוח תמונה.jpg

נוהל חניבעל, בפיתוח

במאי: דויד בן ארי

תסריטאי : דויד בן ארי

ז'אנר: דרמה, 90 דקות

יונתן בן ה-13 חוזה במותו של יואב בן ה-21 שנופל אל מותו מחלון ביתו בקומה השישית בעודו נתלה מממתקן הכביסה בשיכון בו הם גרים בנתניה. יואב היה הגיבור של יונתן עוד מהימים בו שימש לו "אח גדול". למחרת בעיתונים נכתב כי קצין צה"ל התאבד בקפיצה מביתו. יונתן יוצא למסע כדי להוכיח שיואב לא התאבד אך מה שהוא עתיד לגלות ישנה את חייו לעד.

בפיתוח תמונה.jpg

לדפוק שיא גינס, בפיתוח

במאי: דויד בן ארי

תסריטאי : דויד בן ארי

ז'אנר: קומדיה, 90 דקות

חמי בן ה-15 הוא נצר למשפחה תימנית יחידה במינה מראש העין. הוא הדור השישי החי של חיים כהן בן ה-102. וכעת לפני מותו הקרב ובא של סבא-רבא-רבא שלו, נשלח מטעם ספר השיאים של גינס נציג כדי לוודא ולאשרר את השיא שנטען שאינו בר שבירה. 7 דורות בני משפחה אחת החיים בו זמנית. כל שעל חמי לעשות זה כל מה שנער בן 15 רוצה לעשות. לקיים יחסי מין ולהכניס מישהי להריון (מסתבר שולד מאומת בבטן נחשב) וכל זה לפני שחיים כהן עושה צ'ק אאוט. הלחץ כלפי חמי מגיע מכולם, ההורים, המשפחה, התקשורת והמדינה כולה. על כתפיו הצנומות של חמי לשים את ישראל על המפה.

בפיתוח תמונה.jpg

דף הבית / טלוויזיה

הפקת סרטי תדמית

טלוויזיה

יוצר: דויד בן ארי

ז'אנר: שעשעון טריוויה

שעשועון טריוויה פורץ דרך המשלב בין שני המשחקים הפופולריים בעולם. טריוויה ופוקר טקסס הולדם. המשחק האולטימטיבי הבוחן ידע אך יותר מכך את היכולת לתמרן אנשים אחרים ולנצח גם כשאין לך דבר. משחק הטריוויה הראשון בעולם בו אתה יכול לזכות בכסף גם בלי לדעת שום דבר בטריוויה.

- התחרה בשלב הגמר בתחרות הפורמטים של מכון הייצוא

- התחרה בשלב הגמר של תחרות הפורמטים INTV של קשת

ACE OF TRIVIA  2 תמונה לאתר פאזל מדיה.jp