סרטון אנימציה לעסקים

סרט אנימציה הוא שחרור כל הכבלים של האפשרי. סרטון אנימציה מאפשר לעשות כל דבר שאתה יכול לדמיין וככזה ניתן לרתום אותו להעברת מסרים בצורה שבכל דרך אחרת לא היה מתאפשר בסרטון מצולם. זה לא משנה אם מדובר בסרטון אנימציה לעסק תדמית או סרט אנימציה למוצר חדש. סרטוני אנימציה הם דרך יעילה להנגיש תכנים. הריחוק הריאליסטי מאפשר להכניס הומור, עניין ולעתים אפילו הקצנה של מידע ותוכן שלא היה מתאפשר בסרט תדמית מצולם. סרטון אנימציה לעסק יכול לשרת מטרות תדמיתיות, הסברתיות, הדרכתיות ועוד.

הפקת סרטי אנימציה מחייבת מקצועיות רבה ואצלנו בפאזל מדיה כל סרטי האנימציה מעוצבים במיוחד לכל לקוח וכל האלמנטים בסרט האנימציה הם מקוריים ותואמים ללקוח בין אם הם מעוצבים לפי רוח חופשית או בהתאמה לספר מותג של העסק אם ישנו.

הפקת סרטון אנימציה לעסק היא אתגר לא פשוט כי יש צורך מלבד הבידול התכני גם ביצירת בידול ויזואלי שייחד את העסק וידגיש את האלמנטים החשובים. יצירת סרטון אנימציה יכולה להתאים לסוגים שונים ורבים. בפאזל מדיה הפקנו סרטי תדמית באנימציה, סרטי מוצר באנימציה, סרטוני הדרכה באנימציה ועוד כל סרטון שעולה על דעתכם.

כמובן שסרטון אנימציה הוא משפחה רחבה מאד של סוגי אנימציה שונים מגוונים המשתמשים בטכנולוגיות שונות אך כולן תחת אותה מעטפת בעצם היכולת לעשות כמעט "הכל" בלי מגבלות ולאפשר ביטוי ויזואלי ייחודי ומקורי כדי לחזק תכנים, להעבר מסרים וליצור נגישות רבה יותר לתכנים המועברים בסרט אנימציה מאשר בכל סרטון תדמית או סרטון מוצר אחר. מחקרים מראים שכמות הנטישה וזמן הנטישה מתארך אצל הצופה הממוצע בסרטון אנימציה מאשר כל סוג סרטון אחר התכנים דומים.


סרטון אנימציה לעסק - מועצת תנועות הנוער

סרטון אנימציה בטיחות באנימציה - האוניברסיטה הפתוחה

הפקת סרט אנימציה למוצר - GSAFE

סרטון אנימציה שיווקי - Personal Service

פאזל מדיה - הפקת סרטוני אנימציה לעסקים

072-283-6666

שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square