סרטון שיווקי לעסק

סרט שיווקי לעסק הוא הכרח לכל עסק שרוצה לחזק את נוכחותו האינטרנטית ולהגדיל את מעגל הלקוחות אליהם הוא מגיע וכמובן להגיע אליהם בצורה אפקטיבית. סרטון שיווקי שונה מסרט תדמית בכך שמסריו הם קודם כל שיווקיים תוך כדי הצגת בית העסק או המוצרים אותם הוא מציע לקוחותיו תוך יצירת בידול, חידוד המסרים השיווקיים וחיזוקם ובעיקר יצירת מצע נוח להנעה לפעולה של הצופה באם זה לרכוש ישירות מהאתר, להשאיר פרטים או ליצור קשר טלפוני. הפקת סרטוני שיווק מצריכה חשיבה שיווקית ממוקדת תך ביצוע תחקיר מעמיק בדגש על תחקיר אודות המתחרים של בית העסק, ייחוד המוצר או השירותים אותם הוא מעניק וחידוד החוזקות. הפקת סרט שיווקי טוב מחייבת קודם כל הבנת קהל היעד אליו השירות או המוצר פונים תוך מיקוד רב ככל האפשר ופנייה אל קהל היעד הממוקד הזה בצורה האפקטיבית ביותר הן במובן הסמנטי והן במובן הויזואלי.

ישנן הרבה טכנולוגיות להפקת סרטון שיווקי לעסק. ניתן להפק סרט שיווק מצולם, ניתן לבחור בסרטון שיווקי באנימציה או אפילו בסרט שיווקי בתלת מימד או שילובים של כל הנ"ל. הבחירה הסגנונית בסרטון השיווקי צריכה לנבוע מקהל היעד, סוג המוצר והדרך האפקטיבית ביותר להציג לקהל היעד המוגדר את המוצר או השירות להם הוא זקוק במינימום זמן ומקסימום אפקטיביות.

סרטון שיווקי לעסק הוא כלי שמייצר הכנסות- פשוט כך, סרט שיווקי איכותי יעשה ב90 שניות יותר ממה שיעשה נציג המכירות הטוב ביותר בחצי שעה בגלל שהיכולת שלנו כבר בשלב התחקיר ויצירת התסריט לברור ולבחור את המסרים המדויקים, המזוקקים והנכונים ביותר מבטיחה העברת מסרים חדה ומדויקת במהלך הצפייה בסרטון השיווקי.

לא כל סרט שמציג מוצר או שירות הינו סרטון שיווקי, הפקת סרטוני שיווק היא אומנות נפרדת בפני עצמה ומערבת בתוכה מעבר לפן היצירתי, טכנולוגי גם צורך בהמון הבנה וידע בשיווק, תהליכי מכירה, פנייה ללקוחות, התמודדות עם התנגדויות ועוד.

סרטון שיווקי לעסק מצולם

סרט שיווקי למוצר באנימציה דו מימד

הפקת סרטוני שיווק בתלת מימד

סרטון שיווקי לעסק בטכנולוגיה משולבת

סרטי שיווק לעסק טובים הם הכרח לכל עסק המציע שירותים ומוצרים ורוצה לצבור נוכחות משמעותית ברשת האינטרנט. סרטון שיווקי טוב הוא סוכן מכירות מעולה שמגיע בצורה יעילה ומהירה למסה גדולה של לקוחות פוטנציאלים ואת תהלך הפקת סרט שיווקי מתבצע בצורה נכונה וחכמה האפקטיביות תגמד כל הוצאה כספית של הפקת סרט שיווק.


פאזל מדיה - הפקת סרטי תדמית, סרטוני שיווק, סרטי מוצר וסרטי אנימציה. סרטים שעובדים - החלק שלנו בהצלחה שלכם.

שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square