סרטון תדמית לקידום עסק קטן

אז פתחת עסק. מזל טוב! ויש לך שירות או מוצר מדהים וטוב הרבה משל המתחרים, אולי אתה בכלל עונה על צורך שלא ניתן לו מענה עד שהעסק שלך הגיח לעולם. איך תפיץ את הבשורה, איך תגרום לקהל הלקוחות אליו השירות או המוצר שלך רלוונטיים להיחשף אליו. ולא סתם להיחשף אליו, אלא להיחשף אליו בצורה האפקטיבית ביותר כך שגם דרך ההצגה תהיה קצרה ועניינית אך גם מושכת, נהירה וברורה ככל שניתן.

אנו בעידן אינטרנטי, כולם ברשת כל הזמן, זה לא משנה אם הם גולשים מהמחשב במשרד או מהטלפון הנייד בחדר הכושר, הלקוחות הפוטנציאלים שלך נמצאים תמיד מחות "לחלום העסק" שלך אם רק תדע איך להגיע אליהם ויותר חשוב מכך, מה להציג בחזית חלון הראווה שלך.

אנחנו בטוחים שאתה כבר מודע לכוחו של השיווק באינטרנט ובטח כבר יש לך אתר אינטרנט (אם לא, תעשה) או דף פייסבוק מושקע (אם לא, תעשה) ואולי גם אפיקי שיווק כגון אינסטגרם, טוויטר ועוד... מצוין. אתה נמצא ברחוב "דיזינגוף" של האינטרנט אבל עכשיו אתה גם רוצה שהאנשים שמבקרים אצלך באתר האינטרנט או בדף הפייסבוק יקבלו ערך מוסף ומידע רלוונטי וקונקרטי אודות השירות או המוצר שאתה מוכר.

סרט תדמית הוא הדרך האפקטיבית ביותר להציג שירות או מוצר בצורה קצרה, ברורה ואפקטיבית. 90 שניות בממוצע של חוויה אודיו-ויזואלית המשתמשת באמצעי מבע מגוונים מאפשרת לסרט תדמית לשווק תדמית של עסק או לסרט מוצר לשווק מוצר בצורה יותר עניינית מכל טקסט או תמונה שתוכל לשים שם.

הלקוחות שמבקרים אצלך באתר או בדף הפייסבוק לעיתים קצרי רוח ואין להם את הסבלנות לשהות באתר זמן רב, סרט תדמית מוצלח מאריך את זמן השהייה של המבקר באתר וזה עובדה מחקרית. מעבר לכך סרט תדמית טוב מקבל נראות איכותית וגבוהה יותר במנועי החיפוש כך שלא רק שיהיה לך חלון ראווה משובח אלא הוא גם באופן טבעי יקבל חשיפה טובה יותר.

סרטון תדמית מוצלח הינו חלון הראווה והדלת העסקית לכל עסק, קטן כגדול. ודרך אגב גם אם אנו כותבים כך בלשון יחיד יותר ויותר עסקים מבינים שהם צריכים סרטי תדמית ברבים ואל רק סרט תדמית אחד. היכולת לעטוף כל שירות או מוצר בסרטון ייעודי וייחודי שמקפל בתוכו את כל התכנים הרלוונטיים לאותו מוצר או שירות הם מכפיל כוח משמעותי שמחזק את הייחודיות של סרט התדמית ומשיג אפקטיביות רבה יותר.


דוגמא להפקת סרט תדמית (במקרה הזה סרט מוצר) לעסק קטן:

הפקת סרטי תדמית - פאזל מדיה

החלק שלנו בהצלחה שלכם!

שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square