סרטי תדמית בשילוב אריזה גראפית אנימטיבית

הפת סרטי תדמית מחייבת כל הזמן להתעדכן, לשפר את יעילות הפקת סרט התדמית גם מבחינת יצירה יעילה יותר בזמן והן הפקת סרט תדמית בעלויות נמוכות יותר ללקוח. ניתן להפיק סרטוני תדמית בטכנולוגיות שונות ומגוונות. סרטון תדמית יכול להיות מצולפ, יכול להיות סרטון אנימציה או שילוב ברמה כזאת או אחרת של טכנולוגיות שונות. בסרט תדמית מצולם חומרי הגלם הם הבסיס של היצירה הסופית וניתן ליצור עליהם מניפולציות אינסופיות כדי ליצור סרטון תדמית מקורי וייחודי. היום ניתן למצוא אריזות גראפיות אנימטיביות ברמה מאד גבוהה בנמכרים כטמפלטים עליהם יכול איש העיצוב והאנימציה לעבוד והלתאים אותם לסרט הנצרך.


אוקיי, אז מה זה אריזה גראפית? אריזה גראפית הינה עיצוב ברודקאסט כללי לפי שפה מוגדרת (קצבי, אנרגטי, ספורט וכו') שעוצב והונפש על ידי אנימטור ומעצב ונמכרו לספריות המוכרות אותם למקצוענים. כלל שהאריזה הגראפית מושקעת ומורכבת יותר בעיצוב ובאנימציה עלותה תהיה גבוהה יותר. (המחירים של אריזות גראפיות איכותיות מתחילים בכמה עשרות דולרים ומגיעות לסכומים של מאות דולרים בודדים) כמובן שלאחר רכישת הרישיון לשימוש באריזה הגראפית יש לבצע בה התאמות רבות הן בעיצוב והן באנימציה כדי להתאימה לסרט המופק (כמובן לאחר שהאריזה הספציפית נבחרה לאור התאמתה למתאר הרצוי), אנו אוהבים לבצע מניפולציות רבות ושינויים משמעותיים באריזה הן בגלל הצורך להתאים אותה במדויק לחזון של סרט התדמית והן הרצון להתרחק מדימין לסרטים אחרים שיופקו לאחר רכישת האריזה הגראפית הזהה (וזה החיסרון הגדול, אם לא מבצעים התאמות ושינויים זה בסוף בסך הכל טמפלט)


שימוש באריזה גראפית בסרט תדמית משפר את חזות סרט תדמית, מאפשרת הענקת לוק ייחודי וחידוד מסרים באמצעות האריזה הגראפית.

הפקת סרטי תדמית איכותיים מחייבת כל הזמן בחינת כלים חדשים הן ויזואליים והן תכניים כדי להפיק סרטים מושכים, מעניינים ואפקטיביים.

סרטי תדמית משולבים אריזה גראפית מאפשרים בעלות נמוכה יחסית שדרוג משמעות לכל סרט תדמית.


סרט תדמית שצולם ולאחר מכן הולבשה עליו אריזה גראפית אנימטיבית והותאמה לסרטון התדמית:


פאזל מדיה - הפקת סרטי תדמית. דברו איתנו.


שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square