סרטי תדמית עולם תחרותיכאשר בעל עסק ניגש להפקת סרט תדמית, בטח אם זו בפעם הראשונה הוא ניצב בבעיה. בשוק תחרותי מאד הוא מוצא את עצמו מאבד את הידיים והרגליים בין שלל החברות השונות והצעות המחיר אותן הוא מקבל. הצעות מחיר המתחילות באלף שקל עבור סרט תדמית ועולות צפונה לסכומים של מאות אלפי שקלים. רגע, אז באמת מדובר באותו מוצר?

אז זהו שלא. סרט תדמית הינו מושג מופשט ואינו מוצר מדף. כדי לייצר סרטון תדמית לעסק טוב צריך ל"שפוך" לתוכו לא מעט כישרון של אנשים רבים. החל מהאדם שמבצע את התחקיר אודות העסק, מטרת סרטון תדמית, מתחרים, מטרות ועוד וממשיך בתסריטאי, צלם, ציוד הצילום, צוות טכני, במאי, עריכה, מוזיקה, אפקטים, קריינות, עריכת סאונד ועד, ועוד....

אז מה כדאי לבעל העסק לעשות? איך הוא ידע להשוות ובעצם לעשות סקר שוק אימיתי שיאפשר לו למקסם את התמורה כנגד ההשקעה הכספית אותה הוא מוכן להוציא.

כדי שהשוואה תהיה אפשרית אנו חייבים שאחד הצדדים במשוואה יהיה קבוע. לדוגמא:

נניח שבעל העסק ראה סרטון תדמית קיים אותו הוא אוהב, הוא יכול להציג את הסרטון למספר חברות שונות ולקבל הצעות מחיר לרמת ביצוע, אורך, גימור ופרמטרים זהים.דרך אחרת, יעילה לא פחות הינה להגדיר תקציב אותו בעל העסק מוכן להוציא על הפקת סרט תדמית ולפנות לחברות הפקה רלוונטיות לתקציב זה ובקש הצעת מחיר+ גדוגמא לסרטון תדמית לרמת ביצוע שהוא יקבל וכך בעל העסק יוכל להשוות בין הצעות המחיר ולקבל את התמורה הטובה ביותר לכספו.

אם אתה בעל עסק שניגש להפקת סרטי תדמית, סרטי מוצר, או כל סרטון שיווקי אחר, מומלץ לשמוע מה אומרים על החברה, לקוחות קודמים שממליצים עליה ולנסות להבין מי הם אותם לקוחות. פאזל מדיה מתגאה ב-100% לקוחות מרוצים, שממליצים עלינו בצורה רשמית וחוזרים ועובדים איתנו שוב ושוב. בגלל היחס האישי, בגלל המקצוענות, בגלל התוצר הסופי שמגשים את כל ציפיתיותיהם של לקוחותינו ובגלל התמחור התחרותי והאטרקטיבי שמאפשר קבלת איכות ללא פשרות למול מחיר.

פאזל מדיה, סרטי תדמית שעובדים, החלק שלנו בהצלחה שלכם.

שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square