פיצוח: תוכן וויז'ואל בסרטי תדמית

פאזל מדיה כחברה וותיקה להפקת סרטי תדמית אשר הפיקה מעל ל-400 סרטי תדמית, הסברה ואנימציה ב-8 השנים האחרונות. 400 סרטים במאות עולמות תוכן שונים ומשונים. החל מסרטי תדמית לגופים גדולים ועד סרטי מוצר לחברות הייטק, דרך סרטי משקיעים לסטארטאפים ועד סרטי שיווק לעסקים גדולים וקטנים, סרטים לעמותות וסרטי הדרכה לחברות וארגונים מכל הסוגים. ביצענו הפקות מצולמות, סרטי אנימציה בכל טכנולוגיה קיימת ובכללן דו מימד, תלת מימד, סטופ מושן, וויטבורד, קלאסית ועוד... וכמובן הפקות משולבות של כל הנ"ל.

ואחד האתגרים המרכזיים כשאנו ניגשים להפקה של כל סרט תדמית הוא החשיבות להצליח לפרק עולם תוכן ויז'ואלי ותכני של חברה או מוצר שאין לנו נגיעה קודמת בו כלל ודרך המסע המשותף הזה לנסות להבין כיצד אנו מצליחים לגבש את מהות הפקת הסרטון קודם כל לאור המטרות שהלקוח הגדיר ואחרי כן בצורה שתוכל להיות נאמנה לעולם התוכן הרלוונטי.

כמובן שכל זה בכפוף לאתגרי תקציב ההפקה ומשך הזמן שניתן להפקת הפרויקט אך כפי שכבר כתבנו לא פעם, השלב החשוב ביותר הוא של התסריט, שנשען על קריאטיב מקורי שנשען על תחקיר מעמיק ואיכותי.

אז הכל מתחיל בשלב התחקיר, קודם כל בפגישה אישית עם הלקוח בו אנו מנסים ללמוד ככל שנוכל על החברה, המוצר, השירות וכו, לאחר מכן אנו נעזרים במאגר המידע הבלתי נגמר שהינו האינטרנט כדי לאסוף כל פיסת מידע רלוונטית כדי לגבש הבנה מהותית בעולם התוכן של החברה ששכרה אותנו להפיק עבורה את אותו סרט תדמית או סרטון מוצר כי לא נוכ להתחיל בהפקה אם קודם כל לא נבין מה הם עושים. וזה לא משנה אם הם בתחום הרפואי, הטכנולוגי, הפיננסי או כל תחום אחר. אם לא נבין מה הם עושים, כיצד הם עושים את זה ולמי הם פונים לא נוכל להשיג עבורם את המטרה שלשמה שכרו אותנו.


דוגמא לסרטון בעולם תוכן ייחודי שהפקנו לאחרונה:

בסרטון התדמית הנ"ל שהפקנו עבור חברת NAVITAS PETROLEUM היינו צריכים לצלול לראשונה לתוך עולם של חיפושי וקידוחי נפט. מיותר לציין שמעולם לא עסקנו בתחום או בילינו זמן מה על אסדת קידוח או על קרקעית הים באזור בארות הקידוח והיינו צריכים קודם כל "ללמוד" את העסק. מה המשמעויות התכניות והויז'ואליות של חברה לחיפוש נפט? מה מייחד חברה לחיפוש נפט במים עמוקים? מה ייחוד של חיפוש נפט במפרץ מקסיקו? איך נראה המתחם המלא של תגלית נפט בפעולה, החל מפלפורמת ההפקה ודרך בארות הקידוח וצנרות ההולכה ועוד?

החיפוש הזה אפשר לנו להבין את הצרכים של הלקוח ואז יכולנו להתפנות לפירוק הויזו'אלי של הסרט כמו גם למסרים שיועברו בו לנוכח מטרתו, קהל היעד אליו הוא פונה, אפיקי ההפצה של הסרטון ועוד...


אם יש לכם אתגר שמצריך סרט תדמית או סרטון אנימציה אנו נשמח להירתם למשימה,

פאזל מדיה - סרטים שעובדים, החלק שלנו בהצלחה שלכם!

שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square