צילום אווירי מרחפן

צילום אווירי מרחפנים באיכות קצה. הראשונים בישראל שמבצעים צילום אווירי באיכות 4K RAW 12Bit

שואוריל צילום אווירי של חברת הבת של פאזל מדיה - DRONZ צילום אווירי

עם התקדמות הטכנולוגיה אנו נחשפים לעוד ועוד כלים ייחודיים שפותחים בפנינו דלתות חדשות להצגה אודיו ויזואלית של תכנים. אחת הטכנולוגיות החמות לאחרונה היא השימוש ברחפנים לביצוע צילומי אוויר. הרחפנים אפשרו הוזלת עלויות משמעותיות ממה שהיה נהוג לפני כן כשרצו לבצע צילום מהאוויר ואם בעבר רק סרטי קולנוע עתירי תקציב או פרסומות טלוויזיה מושקעות יכלו להתהדר בצילום אווירי איכותי היום ניתן לעשות זאת באיכות אף גבוהה יותר בפחות משליש המחיר. כך אנו נחשפים ליותר ויותר הפקות קטנות, סרטי קולנוע עצמאיים ואפילו סרטוני שיווקיים בתקציבים צנועים, דוגמת סרטי תדמית או סרטוני מוצר שבהם ניתן לראות צילומי אוויר באמצעות רחפן באיכות גבוהה ומושקעת, צילום אווירי שנגיש ממש לכולם.

שירותי רחפן לביצוע צילום אוויר חשוב שיוענקו על ידי חברה מקצועית לביצוע צילום אווירי מרחפנים, חשוב שהחברה תהיה בעלת כלל הרישיונות וההיתרים לביצוע עבודה מסחרית בשימוש ברחפנים ושתהיה בעלת ביטוח תעופתי צד ג' בתוקף. גם אם ניתן לראות בני נוער מפעילים רחפנים על גבול המקצועיים דוגמת הרחפנים של חברת DJI, הפאנטום למיניהם, הפעלה מקצועית מחייבת ניסיון, הכשרה, ידע והמון ניסיון כי כל עוד הכל מתנהל כשורה הכלים הללו די מטיסים את עצמם, אך בעקבות כל תקלה במהלך השימוש אם תקלה טכנית או אנושית חשוב מאד שהמטיס (הצלם/המפעיל האווירי) יוכל להתמודד איתה ולא להסתמך רק על העזרים הטכנולוגיים. עוד לפני כן, חברה בעלת רישיון מחזיקה בידע וביכולת לבצע תיאומים להטסה במקומות בעייתיים או כאלו המצריכים אישור או להימנע מהטסה במקומות אסורים להטסה שבהם קיים סיכון. צילום אווירי מחייב קודם כל בטיחות. הבטיחות קודמת לכל בביצוע צילומי אוויר.

תצלומי אוויר באמצעות רחפנים פותחים בפנינו עולם חדש של אפשרויות קריאטיביות וויזואליות שממש ייצרו מהפכה בתחום הצילום והתיעוד. לא פחות. הטכנולוגיה של הרחפנים ממשיכה ומתקדמת כל העת עם דגש לביצועים הן של כלי הטיס והן של המצלמות המחוברות אליהם כדי להבטיח צילומי אוויר איכותיים לא פחות מאלו המבוצעות באמצעים קרקעיים והן בתחום הבטיחות, תחום הצילום האוויר מתקדם מאד וניתן למצוא היום רחפנים המצוידים בשלל אמצעי בטיחות דוגמת מערכות בטיחות כפולות קריטיות, חיישנים נגד התנגשות, מערכות שרידה אחרי התרסקות ועוד...

עכשיו הגענו ליתרון של פאזל מדיה בהענקת שירותי צילום אווירי מקצועי. כמעט תמיד נלווה לצורך לביצוע צילום אווירי בעזרת רחפן גם מעטפת תומכת של הפקה ויצירת סרטונים, השתלת הדמיות תלת מימד ובכלל יצירה אודיו -ויזואלית שצילומי האוויר יכולים להיות חלק עיקרי ממנה או חלק קטן ממנה וזה לא משנה. פאזל מדיה היא בין חברות ההפקה הבודדות בישראל שבבעלותן חברת בת לביצוע צילום אוויר מקצועי באמצעות רחפנים כחוק עם כלל הרישיונות וההיתרים יחד עם הציוד המתקדם ביותר בעולם, עם מפעילים מנוסים ונהלי אחזקה קפדניים ומפוקחים שעמדו בתקנים המחמירים ביותר (בין השאר, גם פאזל מדיה וגם DRONZ הם ספק מוכר של משרד הביטחון) אז אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהגעתם למקום הנכון כדי לבצע פרויקט צילומי אוויר, בין אם הצורך הוא צילום אווירי מרחפן לצורך תיעוד נדל"ני בתמונות סטילס או צילום אווירי לצורך הפקת קולנוע, או הפקת צילומי אוויר לצורך מיפוי ומדידות, או ביצוע צילומי אוויר לצורך סרטון שיווקי כזה או אחר. בפאזל מדיה וב-DRONZ צילום אווירי תוכלו למצוא פתרון ONE STOP SHOP במקום אחד ברמה הגבוהה בישראל לכל הצרכים שלכם עד ליצירה מוגמרת ומושלמת להשגת כל הציפיות עליהם חלמתם.


קצת דוגמאות לביצוע צילומי אוויר:

צילום אווירי בעזרת רחפן שביצענו בצילומי הקליפ של הגולדמן ברודרס

צילום אוויר שבוצע במסגרת הפקת סרטון שיווקי לחברת הבנייה ניצג.

צילום אווירי מרחפן שבוצע עבור חברת נתיבי ישראל לתיעוד שחזור הקמת גשר גבעת שמואל

פרויקט תיעוד צילומי אוויר שבוצע במהלך הקמת מסוף המטענים החדש במעבר אלנבי. צילום אווירי לאורך כמעט שנה והפקת סרטון שיווקי.

קצת תמונות סטילס צילום אווירי שאנו מאד גאים בהם:

צילום אווירי מרחפן נס ציונה מערב

צילום אווירי  מרחפן הטבע הפורח

צילום מהאוויר שקיעה בבית אליעזר

צילום אוויר איצטדיון סמי עופר חיפה

סיור וירטואלי אווירי 360 - כוכב קטן

אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו בפאזל מדיה, או ישירות ל-DRONZ צילום אווירי כדי לקבל את שירותי הצילום האווירי באיכות הגבוהה בישראל ובמחירים תחרותיים.

שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square