שילוב טכנולוגיות ואמצעים בסרטי תדמית

כשיוצאים להפיק סרט תדמית יש מבחר רחב של אפשרויות. אפשרויות שאת חלקן אתה בוחר ואחרות שהן הכרח מצד הלקוח. הדוגמא המובאת כאן היא סרט תדמית לתנועת הנוער האיחוד החקלאי שממנו עלו מספר שילובים, הן בטכנולוגיית הביצוע של הפקת הסרט והן באתגרים שהציבו הדרישות מהסרט. אז קודם כל ידענו שאנו צריכים לשלב בהפקת הסרט שחקנים לא מקצועיים, חניכים ומדריכים אמיתיים מהתנועה, כאלו שלא בהכרח עמדו לפני כן מול מצלמה. הדבר השני שהיה חשוב לנו זה לצלם במקום שהוא נטול הקשר של מקום ושל זמן וככזה יוכל לייצג את כלל הסניפים השונים ברחבי הארץ של התנועה.

כששני אלו עמדו במוקד העניין החלטנו לצלם את הסרט באולפן גרין סקרין ארעי שהקמנו באחד האתרים של התנועה ולשים דגש על בחירת המדריכים והחניכים ש"ישחקו" בסרט ולמצוא את הדרך הטובה ביותר לכתוב טקסטים שבהם הם יוכלו להאמין באמת כדי שהסרט בסופו של דבר יוכל לשרת כסרטון תדמית חיובי שמעביר את החוויה הרצויה.

החלטנו לעטוף את האריזה הגראפית בסרטון ברקע נייטרלי ונעים לעין ולבנות עולם שלם של כותרות ואייקונים בשפה טבעית ונקייה וככזאת שתעשה טוב עם המוצג שנקרא האיחוד החקלאי. הפקת סרט תדמית היא תמיד אתגרו היא אתגר מורכב פי כמה כשעלינו לעבוד עם שחקנים לא מקצועיים ודרך זה למצוא דווקא את החוזקות בכך ובגדול ליצור משהו אותנטי ואמיתי. שנוכל באמת להאמין למה שנמסר לנו ועל ידי כך אולי להזדהות עם המטרות.

סרטון תדמית לאיחוד החקלאי לשילוב נוער עם מוגבלות בתנועה:

פאזל מדיה - סרטי תדמית שעובדים, החלק שלנו בהצלחה שלכם.

שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square