שלבי הפקת סרטון תדמית
לפני שאתם ניגשים להפקת סרט תדמית, להלן סקירה קצרה וממוקדת על שלבי הפקת סרטון תדמית שיבטיח תהליך הפקה יעיל, בשיתוף הלקוח שיבטיח קבלת מוצר התואם את רצונכם ויבטיח סיכויי הצלחת הסרטון.


חייבים לשים את הדעת שהפקת סרט תדמית איכותי שיוכל ליצור את האפקט המבוקש הוא עניין מורכב המצריך מקצוענות, מחשבה, מקוריות ויכולת ביצוע טכנית גבוהה.


להלן שלבי העשייה:


פגישת אפיון העסק, ייחודו ותחקיר ראשוני- מטרת שלב זה להבין מהו העסק, מי הם קהל היעד הפוטנציאלי לאותו סרט תדמית ומה המטרות המצופות מהסרט.


תחקיר- בשלב זה אנו נלמד את העסק, שירותיו והמוצרים אותם הוא מספק. נלמד את הייחוד שלכם וגם את מתחריכם כדי להבין כיצד ניתן לענות בצורה הטובה ביותר על הסעיף מעלה וכיצד נפיק את סרט התדמית שישרת את עסקכם בצורה הטובה ביותר.


כתיבת תסריט לסרטון- בשלב זה ולאור התחקיר שבוצע על העסק שלכם, תחום עיסוקכם ומתחריכם, נכתוב תסריט מקורי, עם קונספט שיווקי/מכירתי מקורי ש"יתקוף" בצורה המדויקת ביותר את מטרת סרטון התדמית- להגדיל את מעגל לקוחותיכם ורווחיות עסקכם.


צילומים- אנו בפאזל מדיה מצלמים בFULL HD כסטנדרט את כל הסרטים שלנו. איכות הצילום היא הגבוהה ביותר ומבטיחה שהתכנים הויזואלים של הסרט יעברו בצורה הטובה, המקצועית והטובה ביותר. איכות עבודתנו הנראית תשליך בראש ובראשונה עליכם כעסק והסטנדרטים בהם אתם עובדים.


עריכה- בהתאם לצילומים שיתקבלו ולאור התסריט נבצע עריכה מדויקת, קצבית תוך כדי התאמה של הצילומים בפועל ושיפור התסריט המקורי לאורם.


אפקטים מיוחדים- בשלב זה אנו נמקצע את הסרט לכדי יצירה מרהיבה שתשתמש במיטב הכלים הקיימים בעולם הפוסט פרודקשיין. באם זה כותרות מתקדמות, אנימציה, דו מימד, תלת מימד, הדמיות גרפיות. אין חזון ויזואלי שלא נוכל להגשים.

עיצוב סאונד ומוזיקה- בשלב זה נבצע עריכת סאונד מקצועית על מנת שסרט התדמית גם ישמע בצורה הטובה ביותר. נוסיף קריינות מקצועית במידת הצורך, אפקטים קוליים להמחשת והעצמת המסרים בסרט ולבסוף נתאים ונערוך מוזיקה לשלמות התמונה והקול.


סגירת הפרוייקט- בשלב זה לאחר הצגת גרסה ראשונית ללקוח וקבלת הערותיו נבצע ליטושים אחרונים הן ברמת התמונה, תיקוני צבעים, קומפוזטינג והן ברמת הסאונד והאפקטים הקוליים, כולל מיקס סאונד והמרה לכל פורמט רצוי על ידי הלקוח.


פאזל מדיה - סרטי תדמית שעובדים, החלק שלנו בהצלחה שלכם.

שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square