סרט תדמית - מה זה בכלל?
בעידן האינטרנט הפקת סרטוני תדמית הם לא מותרות, הם הכרח לעסק מצליח ורווחי. יותר מכך, עסקים רציניים משדרגים את האתר שלהם בהצגת סרט תדמית חדש אחת לכמה זמן בגלל שסרטוני תדמית מקצועיים הם לא מוצרים שעולים לעסק כסף אלא כלים שמכניסים כסף והרבה. בעולם העסקי אסור להישאר מאחור, עליכם להביט קדימה, להרגיש את הדופק של מתחריכם ולהיות תמיד בקדמת הטכנולוגיה על מנת לבלוט ולהיות רווחיים. בעולם טכנולוגי הכול נעשה נגיש יותר, ממש בלחיצת כפתור אך במקביל גם התחרות גדלה ובמקביל סבלנותו של הלקוח הממוצע התקצרה.


עובדה ראשונה

מעל 80% מהלקוחות מחפשים עסקים באינטרנט. האינטרנט הוא הפלטפורמה הפרסומית הרחבה ביותר ואם אתה לא שם, אתה באמת לא קיים.

אתר אינטרנט הוא הכרח מהותי לכל עסק. מטרת האתר להציג את העסק, השירותים/מוצרים אותם הוא מעניק, ניסיונו, ייחודו ויתרונותיו על פני המתחרים. דרכי ההצגה באתר האינטרנט הינם טקסטים ודימויים גראפיים כגון תמונות, איורים וכו'.


עובדה שנייה

לקוח ממוצע מבלה כ- 5 שניות באתר אינטרנט ללא סרט תדמית.

כבעל עסק למדת את חשיבות פלטפורמת האינטרנט, סבירות גבוהה היא שאתה משקיע סכומי כסף גדולים כדי להביא את הלקוח לאתרך. אם בעלות בניית האתר, פרסומו, קידומו וכו'. ללקוח יש אפשרויות רבות. כנראה יש לך לא מעט מתחרים, עם סחורה/שירותים דומים ואולי אף באותם טווח מחירים. אחרי כל המאמצים שעשית כדי להביא את הלקוח עליך לדאוג שתינתן בידך ההזדמנות והזמן הראוי כדי שתוכל לבצע עימו עסקה, ויותר מכך, סרט התדמית יסייע בכך שכבר בעת קבלת הטלפון הראשון מהלקוח הפוטנציאלי הוא כבר יודע לא מעט על בית העסק, גיבש מחשבה חיובית עליו והינו מתקשר כדי לסגור.


עובדה שלישית

תוכן וידאו בדמות הפקת סרטי תדמית הינה הדרך היעילה, המעניינת והאפקטיבית ביותר להעביר תכנים ומידע ואף ליצור פעולה חיובית בקרב הצופה.

בסרט תדמית באורך של עד 2 דקות (ארוך מזה יאבד את האפקטיביות) תוכל להשתמש במדיום הנפלא שנקרה וידאו ולרתום אותו לצרכיך. השילוב בין צילום וידאו, סאונד, מוזיקה, אפקטים מיוחדים, תסריט שיווקי, קונספט מכירתי המסופק על ידי מקצוענים יעניק לך את הכלי המושלם להצגת עסקך בפני לקוחות פוטנציאלים וייתן לך את הנדבך החסר כדי לוודא שהלקוח שביקר באתרך גם קיבל את המידע הרלוונטי בצורה הטובה והמרשימה ביותר על מנת להגדיל את מעגל לקוחותיך ורווחיות עסקך.


עובדה רביעית

יש מגוון רב של שימושים לסרט תדמית ועליך להכירם ולהשתמש בהם.

כיום ניתן להפיץ תכני וידאו במגוון עצום של ערוצים. מלבד למקם את סרט התדמית במקום בולט ומרכזי בדף הבית באתרך, תוכל לעלות את סרט התדמית ולשתף אותו בפלטפורמות כגון יוטיוב, פייסבוק, רשתות חברתיות, אתרי תוכן מקצועיים וחופשיים, באתרים עסקיים, מסכי פרסום, פרסום בסלולר וכן תוכל להפיץ אותו באופן ממוקד על ידי שליחה במייל לרשימות תפוצה של קולגות, ספקים, לקוחות, נותני שירות או כל מי שחשיפה של עסקך אליו תוכל לתרום לקידום העסק ורווחיותו. סרטון תדמית הינו מוצר בעל יכול מוכחת לקידום רווחיות עסקכם. בעל עסק אשר אינו משתמש בפלטפורמת האינטרט והמדיות השונות אותן הוא מאפשר להציג חוטא לעצמו ומטרת התכלית העיקרית של בית העסק- הפיכתו לרווחי ככל האפשר. ואם אתה טוב במה שאתה עושה, תדאג שכולם יידעו על כך והאינטרנט הוא המקום הטוב ביותר להפיץ את הבשורה.

שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square