סרטוני תדמית לשיווק


הפקת סרטוני תדמית ככלי שיווקי ממדרגה ראשונה


יש הרבה סוגי עסקים שנשענים על אינספור שיטות שיווק. החל מפה לאוזן ועד שיווק בטלוויזיה ושלטי חוצות. אין באמת דרך טובה יותר מאחרת.

יש את הדרך המתאימה ביותר לסוג העסק הנתון ועסקים חכמים עם יכולת כלכלית משקיעים בכמה שיותר אפיקי פרסום על מנת למשוך אליהם כמה שיותר לקוחות.

אם סוג העסק שלך הוא כזה הנשען על פרסום אינטרנטי ויש לך סל מוצרים מגוון שמוצג באתר אינטרנט שעוצב ומציג את העסק שלך בצורה אטרקטיבית אך הוא חסר סרטון תדמית אתה בבעיה! למה? אתה כבר מפרסם את העסק שלך באינטרנט אם בפרסום ממומן או על ידי קידום אורגני ומתאמץ לא מעט כדי להביא לקוחות לאתר כדי שיראו מי אתה. מה אתה עושה. וכיצד אתה עושה את זה טוב מאחרים. אבל אתה יוצא מנקודת הנחה שהם יבלו אצלך באתר חצי שעה ויותר, יצפו בכל התמונות ויקראו את כל ההסברים, ההמלצות בשבחך. האמת היא שאתה טועה. מחקרים מראים שלקוח ממוצע מבלה באתר אינטרנט ללא תוכן וידאו 5 שניות בממוצע.

יש לך כנראה לא מעט מתחרים עיקשים ולרוב הלקוחות אין סבלנות, הם רוצים להבין עכשיו ומיד למה כדאי להם להתקשר אליך! הפקת סרטון תדמית לשירות מסוים או הפקת סרטוני תדמית למספר שירותים שונים תוך הדגשת כל אחד מהם יפתור לך את הבעיה. סרטוני תדמית טובים יכולים ב-2 דקות לספר עולם ומלואו וכל זה תוך רתימה של כל הכלים הטובים ביותר בעולם תפישת צומת הלב.

סיפור מצוין (תסריט), סאונד מעולה (מוזיקה ואפקטים) ויזואליה (צילום, אנימציה ואפקטים חזותיים) ועוד... ועוד...

באמצעות סרטוני תדמית תוכל אחרי שהתאמצת לא מעט להביא את הלקוח לאתר שלך ושילמת על זה כסף גם לקבל את חלון ההזדמנויות הקצר כדי להציג את העסק בצורה האפקטיבית ביותר וזה עובדתית מגדיל את כמות הפניות שמגיעות לעסק ובאופן ישיר את כמות העסקאות הנסגרות.

הפקת סרטי תדמית היא אומנות מורכבת שמצריכה צוות מקצועי, מיומן ומנוסה ששולט בכל רזי היצירה. כאשר סרטוני תדמית מבוצעים בצורה הטובה ביותר האפקטיביות שלהם היא מושלמת ומאפשרת השגת יעדים אמיתיים מהפקת סרטון התדמית שהנם הגדלת פניות ועסקאות לבית העסק.

סרטון תדמית הוא כלי לכל עסק שכאשר הוא מבוצע כהלכה ומשתמשים בכלי הזה בצורה שיועד הוא אינו מהווה הוצאה כספית לבית העסק אלא מקור מוכח להגדלת הכנסות ורווחים.

פאזל מדיה – חברה להפקת סרטוני תדמית וסרטוני הסברה אז צור אתנו קשר עוד היום כי לנו יש את החלק האחרון להצלחה.שווה לבדוק
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
ארכיון
חפש לפי תגית
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square