המלצות

 

3.8.21

אחדות ישראל חשבונאות בע"מ

 

תודה על הפקת סרטון אנימציה מבריק! על ההבנה המהירה, הגמישות ומהירות התגובה, על הליווי השיווקי והירידה לפרטים, על לוח הזמנים מההיר בהתאם לדרישות השיווקיות ובעיקר, על התוצאה המצוינת שקצרה שבחים גדולים מכל מי שנחשף.
נשמח לשתף פעולה גם בעתיד
בתודה והערכה,
גיא קורנפלד
מנכ"ל אחדות ישראל חשבונאות בע"מ
לוגו אחדות ישראל.jpg
 
לוגו בגירה.png

 

שלום רב,
ברצוננו להביע הערכה ושביעות רצון, להודות ולציין לשבח את השירות המקצועי והאדיב שניתן לנו מחברת פאזל מדיה בביצוע פרויקט בימוי, צילום והפקת תרחישי קבלת החלטות למערך מאמני החי"ר בצה"ל. הפרויקט אשר היה מורכב מאוד לביצוע, דרש אחריות, מקצועיות וגמישות נעשה בצורה יסודית ביותר תוך הבנה,סבלנות יוצאת דופן ושיתוף פעולה מלא.
ימי הצילום עצמם, נוהלו ע"י הספק בצורה מקצועית ויעילה, תוך מיומנות גבוהה, הקפדה על קלה כבחמורה ואף חרגו לטובה מהסיכום במעמד החוזה.
תוצרי הפרויקט סופקו איכותיים, מרשימים וברמה מאוד גבוהה - מעל ומעבר לציפיות.
אין ספק שנמשיך לשתף פעולה בעתיד ונצא יחד לפרויקטים נוספים.

 

בברכה,
בגירה מערכות בע"מ

8.12.20

בגירה מערכות

 

23.10.19

RP OPTICAL LAB

RP LOGO.jpg

פנינו לדויד בן ארי ופאזל מדיה עם דרישות גבוהות מאד ולוח זמנים צפוף כדי להפיק סרט תדמית עבור תערוכה חשובה. הצוות של פאזל מדיה שינס מותניים ולקח על עצמו את האתגר. העבודה עם דויד נעשתה במקצועיות, נדיבות, מוסר עבודה מהגבוהים שראינו ושיתוף פעולה מדהים! 

מעבר לתוצר המוגמר שיצא מדויק, מקצועי ועונה בדיוק על החזון שלנו, תהליך העובדה המשותף היה יוצא מן הכלל.

פאזל מדיה בכלל ודויד בפרט, המון תודה על המקצועיות, הזמינות, על העמידה בזמן לחוץ לאספקת הסרט. אתם מדהימים!

לירון מלר

מנהלת שיווק ומכירות - RP OPTICAL LAB

 

1.8.19

מגניזול חלפון בע"מ

לוגו מגניזול.jpg

לקראת עליית אתר אינטרנט חדש השתמשנו בשירותיה של פאזל מדיה -DRONZ לביצוע צילומי אוויר והפקת סרטון לצורך תוכן שיווקי.

השירות שיקבלנו היה מאד מקצועי וכלל בדיקות מקדימות של מיקום הבניין ונהלי ההטסה האווירית וגם ביום הצילום התבצעו כלל בדיקות הבטיחות וההכנה לפני ביצוע הצילום האווירי. איכות העבודה וחומרי הגלם שסופקו כמעט מיידית היו באיכות גבוהה וקיבלנו מענה לכל פניותינו במהלך יום הצילום ולאחריו.

בסופו של דבר אנו מאד מרוצים מהשירות, המקצועיות והחוויה בעבודה עם פאזל מדיה- DRONZ

בתודה והערכה,

תום גולנד הורביץ COO

מגניזול חלפון בע"מ

 

12.12.18

NAVITAS PETROLEUM

Navitas Petroleum - a Delek Group co.png

פאזל מדיה היקרים,

 

חובה נעימה היא לי להמליץ על חברת פאזל מדיה, אשר הפיקה עבורנו נאוויטס פטרולים (שותפות ציבורית) את סרטון ההדמייה של פרויקט הדגל שלנו – פרויקט בקסקין. המקצועיות וההבנה של דוד בן ארי את תחום הפקת הסרטים, הן ברמה הקולנועית-אמנותית והן ברמה הטכנית – מרשימות וסייעו לנו רבות בדרכנו למוצר הסופי בו אנו גאים עד מאוד. ברמה האישית היה נעים מאוד לעבוד עם מר בן ארי, שכן היה שירותי ונינוח מחד אך ידע לעבוד באינטנסיביות ולעמוד בזמנים דוחקים מנגד.

 אנו בנאוויטס בהחלט נרצה להמשיך ולהשתמש בשירותי ההפקה של פאזל מדיה בעתיד וממליצים על כך לכל גוף/אדם המעוניין בשירותי הפקה ברמה הגבוהה ביותר.

 

בכבוד רב,

יונתן שטרנברג

ראש תחום ניהול פרויקטים

נאוויטס פטרוליום

 

15.01.2018

Fadempo Ltd

לעונג לי לעבוד עם חברת פאזל מדיה ככלל ועם מר דוד בן ארי בפרט.

לניסיוני, חברת פאזל מדיה הינה חברה אמינה הנותנת שרות מצוין ומתייחסת אל לקוחותיה באופן מקצועני תוך הבנת צרכי הלקוח למן היום הראשון.

החשוב מכל, חברה שמקיימת את הבטחותיה אחד לאחד. כל מה שהובטח לי, קוים עד הפרט האחרון וכל זה לשביעות רצוננו.

מציע לכל מי שמבקש לפרסם את עסקו, להסתייע בחברה כמו פאזל מדיה, שעומדת ומקיימת את כל המובטח.

עודד וילנר

01.11.2017

ארם

 

ברצוני להודות לפאזל מדיה על השירות המצוין שקיבלנו , על הפקת, צילום ועריכת סרטוני ההדרכה המצוינים והמאד מקצועיים של  ההדרכה שביצענו .

אשמח לעבוד עם החברה שלכם שוב בעתיד.

 

רועי גורדון

חברת ארם

 

25.12.2016

מוטורולה

סרט תדמית מוטורולה

ברצוני להודות לפאזל מדיה על המקצועיות, היצירתיות, העמידה בלוחות הזמנים והיחס האישי. סרטון סיכום פעילות שנתית במרכז המו"פ שיצרתם עבורנו שירת את המטרות שהגדרנו בתחילת הדרך בצורה המיטבית ביותר וזכה לתשואות בקרב ההנהלה הבכירה בארץ ובחו"ל. שמחתי לגלות חברה מקצועית, שמבינה את הצרכים שלנו כחברה טכנולוגית וחדשנית, אני מקווה לעבוד אתכם שוב בעתיד ולהמליץ עליכם לכל המעוניין.

גיא שמעון

מרכז המו"פ מוטורולה ישראל

 

12.12.2016

סיבוס רימון

סיבוס רימון סרט תדמית

בשם חברת סיבוס רימון - מקבוצת דניה סיבוס, ברצוני להביע את הערכתי ושביעות רצוני המלאה מפרויקט הפקת סרטון תדמית והדרכה באנימציה משולבת תלת מימד. 

הפרויקט הכיל אלמנטים חשובים ומסובכים שדרשו אחריות, ידע ומקצועיות בענף הבנייה, חברת פאזל מדיה בניצוח של דויד בן ארי ביצעה את המלאכה באופן יוצא מן הכלל, תוך שעובדיה מדייקים בלוחות הזמנים שנקבעו ומסייעים בכל דרך הנדרש במהלך העבודה ובאדיבות רבה.

תוך כדי הפרויקט ביקשנו דברים נוספים ששכחנו להעביר וחברת פאזל מדיה נענתה לכל בקשה באופן מיידי ולא תמורה. ניכר כי עובדי החברה הינם בעלי ניסיון רב בתחום ובעלי תודעת שירות גבוהה מאד ולפיכך חברת פאזל מדיה ראויה לשבח על עבודתה המקצועית והיעילה ואנו ממליצים בחום על חברת פאזל מדיה.

משה ואזנה - מנהל שיווק

סיבוס רימון בניה מתועשת בע"מ

 

13.10.2016

חריש

סרט תדמית לעיר חריש

בשם המועצה המקומית חריש,

כעיר חדשה שנבנית בארצנו. רצינו להודות ל"פאזל מדיה" על הפקת סרטון התדמית,

הסרטון הוקרן במשרדי ממשלה שונים וקצר מחמאות רבות. תודה מיוחדת לך דוד ! על היוזמה,

החריצות, הקשבה ומקצועיות חסרת פשרות , דבקות במשימה וביצוע של סרטון המציג את עיר העתיד

של ישראל אשר ערוך ברגישות תוך הבלטת העיקר והגשתו בצורה מעודנת ואמנותית.

נתת לנו תחושה שיש על מי לסמוך - ובצדק!

 

בהערכה גדולה 

אביה גמזו וגלית אבישי

קליטה והסברה

מועצה מקומית חריש

 

01.09.2016

מעסיקום

סרט אנימציה למעסיקום

חברת פאזל מדיה והעומד בראשה דוד הינם מקצוענים לפי כל אמת מידה שניתן לבחון. מהרגע הראשון הרגשנו שנכון לנו להתקשר עימם, ולשייך אותם לבניית המותג שלנו.

תהליכי העבודה התנהלו בצורה חלקה ברורה ויעילה, ודוד דאג לא לחסוך מהתוצר שום משאב שעמד לרשותו הן ברמת הפתרונות היצירתיים והן ברמת שעות העבודה וההשקעה-

מה שהפך אותנו למאוד מרוצים ואת הקליפ למעולה עד כדי מושלם. צוות מעסיקום מודה לכם-פאזל מדיה, מאחל לכם הצלחה כזו בכל הפרויקטים וכמובן המשך עבודה משותפת איתנו בעתיד.

יישר כוח!

 

בברכה,

יהונתן שחף,

מנכ"ל מעסיקום

 

21.07.2016

לאומי קארד

סרטון חברה ללאומי קארד

חברת פאזל מדיה שיתפה עמנו פעולה ביצירת סרט הסבר לעובדים אודות תהליך פנים-ארגוני (שיחת הערכה חצי שנתית/שיחת פיתוח אישי).

העבודה עם דוד ואנשיו הייתה מצוינת ואופיינה לכל אורכה בחשיבה יצירתית, מקצועיות ומקצוענות, ניהול מצוין של הלו"ז והמשימות לביצוע.

 דוד הצליח להבין במהרה את הצורך שלנו ולהביא פיתרון יצירתי ושונה.

תרגם את  הדברים שלנו לתוצר מדליק וצעיר- הביא תסריט מדויק, איכותי ותואם למסרים שרצינו הרגשנו לאורך כל הדרך שהיתה התאמה לנו ולצרכים שלנו ובמקביל שמירה על המקצוענות שלו.

גם בהפקת התוצר- יום הצילום ושלבי העריכה- הכל נעשה תוך יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא, ראייה רחבה ומקצוענות.

הסרטון התקבל על ידי העובדים והמנהלים אצלנו בהתלהבות רבה. אנו ממליצות בחום על עבודה עם  חברת פאזל מדיה.

 

תמר ודנה

משאבי אנוש- לאומי קארד

 

11.05.2016

האוניברסיטה הפתוחה

סרטי אנימציה לאוניברסיטה הפתוחה

לדויד ולכל צוות פאזל מדיה. זה הזמן לומר – תודה! תודה על ההקשבה, הבנת המוצר והדיוק במסר, תודה על היצירתיות ללא גבולות ומעל הכל – על המקצועיות בהפקת סרטוני האנימציה.

היה פשוט תענוג לעבוד אתכם, וחמשת סרטוני האנימציה שיצרנו הם ביטוי מושלם לכל זה.

 

בברכה,

אורלי גינת-גוטמן

מנהלת שיווק - האוניברסיטה הפתוחה

 

14.02.2016

מועצת תנועות הנוער

סרט תדמית אנימציה

חברת פאזל מדיה הפיקה עבור התוכנית להשתלבות ילדים ונוער עם מוגבלויות בתנועות הנוער סרטון אנימציה. הסרטון הופק בצורה מקצועית ביותר, במסגרת זמנים לא פשוטה והפיקו סרטון איכותי בזמן קצר וללא פשרות על איכות התוצר. פאזל מדיה עשו מעל ומעבר על מנת להשביע את רצוננו ולהפיק עבורנו סרטון לא פחות ממושלם. אנו ממליצים בחום על חברת פאזל מדיה, חברה מקצועית, אמינה ושירותית.

 

אבישג דיין

מנהלת התוכנית לשילוב ילדים ונוער עם מוגבליויות

מועצת תנועות הנוער

 

11.11.2015

עיריית נס ציונה

הפקת סרט תדמית לעיר נס ציונה

לכל המעוניין,

ברצוננו להודות לפאזל מדיה על המקצועיות,  היצירתיות, העמידה בלוחות הזמנים והיחס האישי. סרטון התדמית שיצרתם עבורנו משרת אותנו נאמנה ומציג את עיריית נס ציונה בדיוק כפי ששאפנו. שמחנו לגלות חברה מקצועית, שמבינה את הצרכים שלנו ופועלת לסיים את העבודה על הצד הטוב ביותר.  אנו מקווים לעבוד אתכם שוב בעתיד ולהמליתץ עליכם לכל המעוניין בחברה מדהימה להפקת סרטי תדמית.

 

בברכה,

תומר תדהר

דובר עיריית נס ציונה

 

20.09.2015

STAIRTRIDER

סרטון תלת מימד לגיוס משקיעים

​לפאזל מדיה, רציתי להודות לכם על הפקת סרטון המוצר בתלת מימד. הסרטון מרשים ועונה על כל ציפיותיי ובהחלט אשמח להפיק דרככם פרויקטים נוספים בעתיד.  מומלץ בחום!

 

שמואל בארי

מנכ"ל Stairstrider

 

 

 

07.09.2015

קבוצת ארלוזורוב

הפקת סרטון תדמית

ברצוננו להודות לפאזל מדיה,  ובמיוחד לדויד ורן על המקצועיות, היצירתיות ופשוט על העובדה שהיה כיף לעבוד מולכם. הסרטון שיצרתם עבורנו לא מפסיק לגרוף מחמאות! זה מצרך נדיר לעבוד מול חברה מקצועית שמבינה את הצרכים של העסק באופן עמוק ופועלת לסיים את העבודה באופן מושלם כאילו היה זה העסק שלהם. תודה על הכל.  מקווים לעבוד איתכם בפרוייקטים נוספים שלנו, כמו גם להמליץ עליכם לכל המעוניינים.

בהוקרה רבה,

 

דוד לוי, מנכ"ל משותף

קבוצת ארלוזורוב

 

26.05.2015

המשרד לשירותי דת

הפקת סרטוני תדמית המשרד לשירותי דת

פאזל מדיה,

ברצוני להודות לכם על הפקה, צילום, עריכה וקריינות של סרט תדמית עבור אגף הגיור במשרד לשירותי דת. בעזרת השאלות המכוונות של דויד

והצעת פתרונות מגוונים הצלחנו להגיע לתסריט ולמסר שאותו אנו רוצים להעביר. התרשמנו מהיצירתיות, המקצועיות ומההבנה מעמיקה לדקויות

ולנושא הרגיש. יש להדגיש, כי נדרש תיאום צילומים מורכב בין אגף הגיור למצולמים ולמרות זאת התוצאה הסופית הייתה מרשימה, וברמה מקצועית

גבוהה וכל זה במחיר הוגן ונמוך מכל המקבילים בשוק. כיום הסרטון מוצג בכל ערוצי השיווק שלנו( פייסבוק, youtube, טוויטר, אתר הבית ועוד...) בשם

המשרד לשירותי דת ואגף הגיור אני ממליץ בלב שלם על חברת "פאזל מדיה" בהפקת סרטוני תדמית.

 

דניאל בר

דובר המשרד לשירותי דת

 

22.12.2014

 

שאב רב

לכבוד פאזל מדיה,

תהליך הקמת מוצר חדש הינו תהליך מורכב ביותר ובעלויות גבוהות. חברת שאברב קיבלה החלטה אסטרטגית על פיתוח מוצר חדשני ופורץ דרך בתחום שואבי אבק מרכזיים.

אולם, מוצר טוב זה לא מספיק, צריך כלים נכונים וטובים לשיווק. כאן נכנסתם אתם, צוות פאזל מדיה לעניינים. לאחר תחקיר מעמיק, הערות והארות מקצועיות, בנינו יחד 

סרטון אנימציה שיעביר את חווית השימוש ללקוחות. התהליך היה מהנה, פורה והתוצאות היו בהתאם. הפידבקים החיוביים מצוות המכירות והלקוחות כאחד השיגו את המטרה.

כיום הסרטון מוצג בכל מקורות השיווק שלנו... פייסבוק, youtube, אתר הבית באינטרנט ועוד. הגרסה באנגלית תצא בקרוב ותוצג באתר הבית הבינלאומי של חברת אלקטרולוקס.

 

בכבוד רב,

אפי  חיו

מנכ"ל  קבוצת שאברב

 

 

 

 

סרטון מוצר בתלת מימד שאב רב

07.01.2014

עיריית ירושלים

לכבוד פאזל מדיה

ברצוני להודות לך על הפקת תשדירי הקיץ לטלוויזיה של עיריית ירושלים. תודה על עבודתכם המקצועית והקריאטיבית. תודה על היעילות, התגובות המהירות ועמידה בלוחות הזמנים כמעט בלתי אפשריים שהעמדנו לרשותכם. מקווה לשיתוף פעולה דומה גם בעתיד.

 

בברכה,

אורית ניר

הממונה על ההסברה, עיריית ירושלים

הפקת פרסומות לטלוויזיה עיריית ירושלים
 

21.07.2012

רשות שדות התעופה

ברצוננו להודות לחברת פאזל מדיה על הפקת שני סרטי הדרכה לחטיבת הביטחון בנתב"ג. החברה ובראשה אנשי המקצוע שלה היוו חלק פעיל מהחזון, יצירת הקונספט, תסריט, צילום, בימוי ועריכתו וזאת במקצועיות גבוהה, אדיבות, שיתוף פעולה וזמינות לאורך כל התהליך. סרטי ההדרכה מוצגים בשטחי הבדיקה בנתב"ג ומהווים רף גבוה של הפקה ומוצר מוגמר בהתאם לדרישות שהוצבו בפני החברה.

 

בברכה,

הראל אמיר- חטיבת הביטחון, נתב"ג

סרטי הדרכה רשות שדות התעופה
 

21.07.2012

כלל ביטוח

לכל מאן דבעי, הגעתי לפאזל מדיה דרך המלצה חמה לטובת הפקת סרט חברה. גיליתי חברה מקצועית ביותר, עם רעיונות יצירתיים, ירידה לפרטים, מחויבות מלאה לפרויקט ורמת ביצוע גבוהה.

תהליך העבודה היה מהנה, קיבלנו מענה לכל בקשה תוך הקשבה וסבלנות ולמרות שנאלצנו להפיק את הסרט בזמן קצר מאד, התוצאה ענתה על כל הצפיות שלנו. אני ממליצה על פאזל מדיה בחום!

 

 

בברכה,

שירלי כהן עורקבי,

מנהלת מחלקת תקשורת שיווקית

הפקת סרטוני תדמית כלל ביטוח
 

10.10.2013

אוניברסיטת בר אילן

דויד, רן וכל צוות פאזל מדיה היקר!

רצינו להגיד תודה רבה על החשיבה והשעות הרבות שהשקעתם בנו ובסרט תדמית שהפקתם עבורנו. התסריט שכתבתם פשוט מושלם והסרט הסופי מצולם וערוך באופן מושקע ואיכותי. אנו ממליצים לכל מי שמתלבט עם איזו חברה לעבוד, ללכת על פאזל מדיה ובגדול!

 

בברכה,

 

"הגילדה"- אגודת הסטודנטים, בר אילן.

סרט ויראלי אוניברסיטת בר אילן
 

21.07.2012

CELLEBRITE

תחילת ההתקשרות עם פאזל מדיה הייתה לפני שנה בפרויקט ביצוע סרט מוצר טכנולוגי בתחום העברת תכנים בין טלפונים סלולאריים לתערוכת MWC בברצלונה. לוח הזמנים היה קצר והתוצאה מצויינת!!!

גישה מקצועית והירתמות טוטלית של הצוות לפרויקט תרמו להצלחת הסרט. תגובות מהירות, עריכות נכונות ופתיחות. פשוט תענוג...

 

 

ממליץ בחום.

דרור חליבה, מנהל שיווק - סלברייט

הפקת סרטי מוצר CELLEBRITE
 

07.01.2014

התאחדות הסטודנטים

דויד, רן ולכל הצוות הנפלא!

 

רצינו להביע את תודתנו והערכתנו על הפקת סרטון אנימציה לסיכום ההישגים בשנת 2013.

העבודה היתה מקצועית ומהירה ועמדה בכל הדרישות למרות לוח הזמנים הצפוף והעמוס. 

תודה על הרצינות, תודה על ההשקעה ותודה על הביצוע האיכותי.

 

בברכה,

התאחדות הסטודנטים בישראל.

סרטון תדמית אנימציה
 

22.01.2014

שפיר מערכות

ברצוני לשבח את חברת פאזל מדיה על עבודתה יוצאת הדופן בסרטון אנימציה שהפיקה עור חברתנו. עבדנו בעבר עם מספר רב

של חברות הפקה ואנימציה, אך מקצועיותה של פאזל מדיה ומחויבותה חסרת הפשרות לאיכות המוצר ראויות לשבח ועולים באיכותם

על האחרים. ברצוני להמליץ בלב שלם על החברה בהפקת סרטוני תדמית או סרטי מוצר. תודה רבה על העבודה היפה!

 

בברכה,

רונן אלוני- מנהל שיווק ומכירות

שפיר מערכות בע"מ

סרטון הדמייה תלת מימד שפיר
 

12.10.2013

GOSHARE/TALKMARKET

פאזל מדיה,

 

תודה רבה על הרצינות, ההשקעה, והדיוק בסרטון האנימציה שהכנתם עבורנו. העבודה הייתה מקצועית ואדיבה לכל אורך הדרך, אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה ומקבלים תגובות מאוד טובות.

 

תומר אהרון

GO SHARE

 

17.03.2013

SWIGO

לפאזל מדיה,

עם סיום הפקת סרט מוצר, רוצים להודות לכם על העבודה המשותפת - המקצועיות, המחויבות הגבוהה, העמידה בלו"ז השאפתני שהגדרנו והיחס הבין אישי המצוין.

תהליך העבודה על הסרט – אופיין במענה ענייני, מקצועי ומהיר לכל בקשה ושאלה. המלצתכם לשלב צילום אווירי – תרמה משמעותית לתוצאה האיכותית שהתקבלה.

 

אוהבים את התוצאה וממליצים.

 

יוני גליקמן וגלית רם אורון,

חברת MoGo

 

16.09.2014

EZMANAGE

דויד בן ארי, רן אפרימי וכל הצוות של פאזל מדיה,

רציתי להודות לכם על הפקת סרטון אנימציה לחברתנו. היצירתיות, המקצועיות, העמידה בלוחות הזמנים והיכולת לקלוע בדיוק למטרת הפקת הסרט הגשימו כל מה שציפינו ואף יותר.

נהנינו מהעבודה המשותפת- יישר כוח.

 

 

אביב מדמון

מנכ"ל DBA services

 

10.06.2014

קומפוסט אור

לפאזל מדיה,

רצינו להגיד תודה על העבודה המקצועית, היחס האישי, ההקשבה, ההבנה המקצועית של התחום שרחוק מכם שנות אור, הירידה לפרטים, העמידה בלוחות הזמנים והיכולת להגיע לביצוע מושלם של הדרישות שהוצבו בפניכם בהפקת סרט התדמית לחברתנו.

אין ספק כי נמשיך ונעבוד יחדיו בעתיד.

בברכה,

ליאת

עוזרת מנכ"ל - קומפוסט אור

 

01.07.2013

רטלקס

לחברת פאזל מדיה, 

 

רצינו להודות לכם על סרטוני תדמית שהכנתם לנו, ראשית היה מאוד כיף לעבוד מולכם,יחס אישי, צוות מקצועי שפשוט עושים את החיים הרבה יותר קלים.  משלב הכנת התסריט ועד סיומו נהנו משרות מצוין ואוזן קשבת, מאוד אהבנו את העבודה שקבלנו ואת היצירתיות של הצוות והכי חשוב שגם חודש לאחר שפנינו אליהם בבקשה,  נענו בברכה וקבלנו שרות וכבר הזמנו את הסרטון הבא... אנחנו מאוד נהנו מעבודה מולכם והכי חשוב מהתוצאה המוצלחת, מפרגנים לכם ומאחלים לכם בהצלחה.

 

 

בברכה 

חברת רטלקס 

 

21.07.2012

עומר.ל הנדסה

פאזל מדיה הפיקה לחברתי סרט תדמית. העבודה עימם התגלתה כחוויה נעימה ויצירתית והם הפגינו מקצועיות רבה בכל שלבי התהליך, החל מפגישתנו הראשונה ועד להספקת הסרטון. תהליך העבודה היה מהיר, מקצועי ולשביעות רצוני המלאה ואני שמח להמליץ עליהם לכל המעוניין בהפקת סרט תדמית או סרטון עסקי. גיליתי שמדובר בחברה מקצועית ביותר ומעל לכל אנשים נעימים שכיף לעבוד עימם.

 

 

יישר כוח!

צחי לביא

מנכ"ל ובעלים עומר. ל הנדסה אזרחית